direct

Metoda i podręczniki

DIRECT METHOD FOR ENGLISH to nowoczesna metoda nauki, należąca do grupy metod bezpośrednich.

By poznać w jaki sposób uczymy, najlepiej jest skorzystać z zajęć próbnych. Jeśli tylko są miejsca w grupach, przez tydzień można brać udział w lekcjach bez żadnych zobowiązań i decyzję o zapisaniu się na kurs lub rezygnacji podjąć po ich zakończeniu.

DMFE zawiera tylko aktualne słownictwo, znacznie prostsze i bardziej zrozumiałe wyjaśnienia gramatyczne (dostosowane do współczesnych wymagań egzaminacyjnych), porusza się we współczesnych realiach życia i tematyce.

Metody bezpośrednie stawiają przede wszystkim na komunikację i uczą najpierw rozumieć i mówić, a dopiero w drugiej kolejności czytać i pisać. Nasza szkoła jednak dba o rozwój wszystkich sprawności językowych. Oprócz lekcji przeprowadzanych "metodą" pojawiają się również lekcje z elementami rozumienia tekstów pisanych, tekstów słuchanych i wypowiedzi pisemnych.

Podręczniki DMFE zawierają zapis wymowy każdego wprowadzanego słowa, dodatkowe sekcje komunikacyjne i gramatyczne, ćwiczenia pisemne oraz elementy graficzne ułatwiające pracę z podręcznikiem oraz czyniące ją przyjemniejszą.

Częścią składową kursu w oparciu o podręczniki DMFE jest możliwość korzystania z platformy e-lerningowej, za pomocą której można utrwalić materiał z ostatnich lekcji, nadrobić zaległości lub przygotować się do testów wewnętrznych.. Ćwiczenia na platformie powiązane są ściśle z materiałem z podręczników.

Aby dowiedzieć się więcej o metodzie DMFE lub przejrzeć przykładowe strony z podręczników, przejdź na stronę wydawcy podręczników DIRECT, wydawnictwa DEEP sp. z o.o

Kontakt

24-100 Puławy
ul. Lubelska 2e
Tel. 81 470 09 00
fax. 81 470 09 30
email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home Angielski metodą DIRECT Metoda i podręczniki